Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Rāda 1 - 9 of 92
1  2 3 4 5 ...
30 marts 2020

Uzreiz pēc ārkārtējā stāvokļa izsludināšanas, valdība aicināja uzņēmējus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus saistībā ar darbinieku skaita samazināšanu, solot izstrādāt speciālu “Dīkstāves reglamentu”.

/lv-lv/aktualitates/covid-19/dikstaves-pabalsts
27 marts 2020

Lai gan par grozījumiem Komerclikumā saistībā ar dalībnieku un akcionāru iespēju piedalīties sapulcēs, izmantojot elektroniskos sakaru līdzekļus, runāts jau sen, tomēr valstī izsludinātais ārkārtējais stāvoklis un noteiktie ierobežojumi likumdevējam liek rīkoties nekavējoties.

/lv-lv/aktualitates/covid-19/dalibnieku-un-akcionaru-sapulces-e-vide
20 marts 2020

Saeima triecientempā 20. marta vakarā ir pieņēmusi speciālu likumu Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību (turpmāk – krīzes likums), kas ievieš pagaidu noregulējumu vairākās jomās, lai mazinātu iespējamās ekonomiskās sekas, ar kurām...

/lv-lv/aktualitates/covid-19/covid-19-krizes-likums-ievies-izmainas-ari-paradu-piedzina
20 marts 2020

20. martā, Saeima ir pieņēmusi likumu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”, kas iekļauj virkni priekšlikumu ar mērķi mazināt Covid-19 pandēmijas negatīvo ietekmi uz ekonomiku.

/lv-lv/aktualitates/covid-19/nodoklu-sistemas-atvieglojumi-uznemeju-atbalstam
20 marts 2020

Atbilstoši šī brīža normatīvajam regulējumam, ja ārkārtējās situācijas laikā paredzēta akcionāru vai dalībnieku sapulce vai padomes sapulce, tai būtu jānotiek noteiktajā termiņā un norādītajā sapulces norises vietai klātienē.

/lv-lv/aktualitates/covid-19/uznemumu-parvaldiba
20 marts 2020

Reaģējot uz COVID-19 radītajām sekām, 20. martā, Ministru kabinets ir pieņēmis likumu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”.

/lv-lv/aktualitates/covid-19/likums-par-valsts-apdraudejuma-un-ta-seku-noversanas-un-parvaresanas-pasakumiem-sakara-ar-covid-19
18 marts 2020

Fiziskās personas veselības dati ir īpašas kategorijas personas dati Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) 9. panta izpratnē.

/lv-lv/aktualitates/covid-19/datu-apstrade
18 marts 2020

Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija, slēgtās robežas daudzviet Eiropā, ārvalstu viesu apsīkums – šie un citi faktori sējuši bažas darba devēju un darbinieku vidū par atalgojumu, darba organizēšanu un citiem nodarbinātības jautājumiem. Piedāvājam ieskatu apkopojumā par darba tiesību jautājumiem...

/lv-lv/aktualitates/covid-19/darba-tiesibu-jautajumi
17 marts 2020

Ministru kabinets ārkārtējās situācijas laikā ir uzlicis pienākumu valsts un pašvaldību iestādēm izvērtēt un iespēju robežās nodrošināt klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti.

/lv-lv/aktualitates/covid-19/sadarbiba-ar-valsts-iestadem-un-tiesam
Rāda 1 - 10 of 92
1 2 3 4 5 ...