Rāda 1 - 9 of 52
1  2 3 4 5 ...
30 aprīlis 2019

Zvērinātu advokātu birojs BDO Law palīdzēja Deichmann, vienam no lielākajiem apavu un apģērbu tirgotājiem Eiropā, ienākt Latvijas tirgū un reģistrēt tā meitas uzņēmumu Deichmann Apavi. 

/lv-lv/aktualitates/bdo-law-palidz-vacu-apavu-veikalam-deichmann-ienakt-latvijas-tirgu
22 novembris 2018

Jaunu elektrovilcienu piegādi uztic BDO Law pārstāvētam uzņēmumam spāņu ražotājam Patentes Talgo S.L. un iepirkuma konkursa uzvarētāju pārstāvis BDO Law vecākais jurists Artūrs Surmovičs laikrakstam Dienas Bizness norādīja, ka ir iepriecināts par šo ziņu. 

/lv-lv/aktualitates/db-saga-tuvojas-noslegumam
12 oktobris 2018

Zvērinātu advokātu birojs BDO Law palīdzēja klientam - Biznesa augstskolai Turība 100% kapitāldaļu pārdošanā augstskolas Attīstības padomes priekšsēdētājam un LTRK prezidentam Aigaram Rostovskim.BDO Law juristi veda pārrunas ar kapitāldaļu pircēju, sagatavoja līgumus un transakcijas pavadošos...

/lv-lv/aktualitates/bdo-law-palidzeja-biznesa-augstskolai-turiba-100-kapitaldalu-pardosana
05 februāris 2018

BDO Law juristi sniedza apmācības kursu SIA “A Medical” darbiniekiem par aktuālajiem konkurences tiesību jautājumiem. Šāda veida apmācības ļauj uzņēmumam drošāk funkcionēt un efektīvāk konkurēt savā biznesa vidē.

/lv-lv/aktualitates/bdo-law-apmaca-sia-a-medical”-darbiniekus-konkurences-tiesibu-jautajumos
05 februāris 2018

Zvērinātu advokātu biroja BDO Law juristi konsultēja klientu- HUNLAND BALTICS, darba tiesību jautājumos, kā arī saistībā ar īpašumtiesību pārkāpumiem no trešo personu puses, ko veiksmīgi atrisināja.

/lv-lv/aktualitates/bdo-law-konsulte-hunland-baltics-darba-tiesibu-jautajumos-un-ipasumtiesibu-parkapumu-joma
19 janvāris 2018

Zvērinātu advokātu biroja BDO Law M&A komanda sniedza sarežģītus juridiskos pakalpojumus tiešsaistes maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzējam- pārdevējam, uzņēmuma pārdošanas darījumā.

/lv-lv/aktualitates/bdo-law-konsulte-tiessaistes-maksajumu-apstrades-pakalpojumu-sniedzeju-uznemuma-pardosanas-darijuma
10 jūlijs 2017

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome 2017. gada 6. jūlijā ir pieņēmusi lēmumu AS "AIFP Baltic Asset Management" piešķirt licenci alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka darbībai, kā arī reģistrēt slēgto alternatīvo ieguldījumu fondu "Baltic Forestland Fund I".

/lv-lv/aktualitates/as-aifp-baltic-asset-management-izsniegta-licence-alternativo-ieguldijumu-fondu-parvaldnieka-darbi
09 jūlijs 2017

 Birojs konsultēja Rīgas Brīvostu infrastruktūras attīstības projektā "Infrastruktūras attīstība Krievu salā ostas aktivitāšu pārcelšanai no pilsētas centra".

/lv-lv/aktualitates/bdo-law-konsulteja-rigas-brivostu
07 jūnijs 2017

Š.g. 30. maijā Rīgas administratīvā apgabaltiesa pieņēmusi biedrībai “Auto Asociācija” labvēlīgu lēmumu trīs gadus ilgušajā lietā, kurā Konkurences padome bija sodījusi Asociāciju par it kā aizliegto vienošanos, kas vērsta uz auto remontdarbu veicēju konkurences ierobežošanu, un piemērojusi...

/lv-lv/aktualitates/tiesa-pienem-labveligu-lemumu-lieta-pret-konkurences-padomi
Rāda 1 - 10 of 52
1 2 3 4 5 ...