Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
  • BDO Law

BDO Law

BDO LAW ir neatkarīgs zvērinātu advokātu birojs, kas strādā kopā ar BDO - vienu no pasaulē lielākajiem audita, nodokļu un finanšu konsultāciju uzņēmumu tīkliem, kas apvieno vairāk nekā 1500 birojus 162 valstīs. Eiropā pārstāv vienu no lielākajiem juridisko pakalpojumu sniedzēju tīklu ar vairāk nekā 400 juristiem 45 birojos.

BDO LAW ir daļa no daudznozaru organizācijas, un šis apstāklis ļauj piedāvāt kompleksus multidisciplinārus risinājumus klienta biznesa vajadzībām ciešā sadarbībā ar audita, nodokļu un finanšu konsultāciju ekspertiem. Sadarbība vienotā BDO tīkla ietvaros sniedz mums globālu skatījumu par biznesa procesiem daudz plašākā perspektīvā, kā arī ļauj mūsu klientiem saņemt nepieciešamo juridisko atbalstu.

BDO Law
Kaļķu iela 15, Centra rajons, Rīga, LV-1050
Rīga,  LV-1050
+371 6722 2237
Norādījumi