Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law sniedz juridisko palīdzību problemātiskas būvniecības situācijas risinājumā

05 oktobris 2020

Būvniecībā visai izplatīta ir situācija, kad tikai būvdarbu gaitā atklājas būves tehniskās un vēsturiskās īpatnības, kas būvniekiem rada nepieciešamību pārstrādāt iepriekš plānotos tehniskos risinājumus, veikt dažādus papildus darbus būves drošības un kvalitātes nodrošināšanai. Šādā gadījumā būtiska nozīme ir būvnieka un pasūtītāja kopīgai izpratnei par radušos problēmu un iespēju to risināt ne tikai tehniski, bet arī līgumiski, pielāgojot pušu līgumattiecības projektā nepieciešamajām tehniskajām izmaiņām.

Zvērinātu advokātu birojs BDO Law sniedza juridisko palīdzību būvniekam sarunās ar novada pašvaldību un noslēgto līgumsaistību pielāgošanai tehnisko būvniecības problēmu novēršanai, vienlaikus neapdraudot projekta sekmīgu virzību.