Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Vebināri

 

COVID-19 ietekme uz investīciju tirgu

Šobrīd koronavīrusa Covid-19 pandēmija ir radījusi nopietnas sekas ne tikai uz apkārtējo sabiedrības emocionālo un fizisko veselību, tautsaimniecību, bet arī uz investīciju klimatu un ekonomiku. Vēl joprojām ir daudz neatbildētu jautājumu, kas skar koronavīrusa Covid-19 pandēmijas ietekmi uz investīciju piesaisti, uzņēmējdarbību un globālo ekonomiku. Lai palīdzētu un sniegtu detalizētu ieskatu šībrīža situācijā, 16. aprīlī plkst. 11.00 BDO Latvia komanda organizēja vēl nebijušu vebināru - moderētu paneļdiskusiju, pulcējot investorus un nozares ekspertus vienuviet.

Vebināra ieraksts (angļu valodā).

Paneļdiskusijas ietvaros uz jautājumiem atbildes sniedza pārstāvis no Kanādas - Cordiant Capital Investment fund Co-CEO Benn Mikula, pārstāvji no Latvijas - Baltic International Bank CEO Viktors Bolbats, ZGI Investment fund CEO un valdes loceklis Normunds Igolnieks, BDO Latvia Korporatīvo Finanšu direktors Kārlis Babulis, kā arī Baltijas valstu un Polijas pārstāvis Arturs Geisari – Monify P2P lending platform dibinātājs un CEO.

Paneļdiskusiju vadīja BDO Latvia padomes loceklis Torben Pedersen. Vebināra ietvaros eksperti izteica savu viedokli šādos jautājumos - uzņēmumu un investoru pielāgošanās Covid-19 apstākļiem, pandēmijas ietekme uz investīciju klimatu, investoru viedoklis un ieteikumi uzņēmumiem, kā veiksmīgāk izkļūt no Covid-19 pandēmijas radītās ekonomiskās krīzes.