Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Pasākumi:

"Eksporta klubs" un Latvijas eksportētāju asociācijas dibināšana

23 septembris 2019

"The Red Jackets" biedrība sadarbībā ar BDO Law plāno izveidot Latvijas eksportētāju asociāciju. Asociācijas mērķis ir turpināt "The Red Jackets" kustības iesākto izglītības un mentoringa jomā, kā arī veidot eksportētāju viedokli par tiem svarīgām tēmām, kā arī virzīt Latvijas zīmola stāstu - Created in Latvia. Laipni aicinām Jūs būt klāt svinīgajā brīdī un dalīties ar ieteikumiem par aktuālajiem jautājumiem un darba plānu, kā arī kļūt par biedriem. 

Gaidīsim Jūs 26. septembrī plkst 14.30 BDO Law biroja telpās (Kaļķu ielā 15). Pēc asociācijas dibināšanas pāriesim pie pasākuma "Eksporta klubs" un dzirdēsim aizraujošus stāstus no "Citadeles" valdes locekles Santas Purgailes un "Brain Games" dibinātāja Egila Grasmaņa.

Lūdzam pieteikt dalību pasākumā līdz 24. septembrim, rakstot uz [email protected].