Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Privātuma paziņojums


Šis privātuma paziņojums (“Privātuma Paziņojums”) attiecas tikai uz www.bdolaw.lv tīmekļa vietni (“tīmekļa vietne”), ko nodrošina BDO Law (turpmāk tekstā minēti arī kā “mēs”, “mūsu” vai “BDO”), bet ne uz dažādām atsevišķām tīmekļa vietnēm, kuras nodrošina citas BDO dalībfirmas citās teritorijās un uz kurām šī tīmekļa vietne Jūs var novirzīt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka citas tīmekļa vietnes, uz kurām Jūs varat tikt novirzīti no šīs tīmekļa vietnes, nodrošina attiecīgās BDO dalībfirmas vai saistīti uzņēmumi, kas tās pārvalda, un BDO Law nenes nekādu atbildību par tām. Uz šādām vietnēm, kā arī citām vietnēm, kas var būt saistītas ar šo vietni, neattiecas šis Privātuma Paziņojums. Mēs aicinām apmeklētājus pārskatīt katras šādas vietnes privātuma paziņojumu pirms tiek atklāta jebkāda personiska informācija.

Kādi personas dati tiek apkopoti, kad apmeklēju www.bdolaw.lv?

Tīmekļa vietnes www.bdolaw.lv apmeklēšanai nav nepieciešama reģistrācija, bet, ja Jūs ņemat dalību kādā no aktivitātēm vai pakalpojumiem, kas piedāvāti www.bdolaw.lv, mēs apkoposim personas datus, kas būs nepieciešami, lai sniegtu Jums konkrētos pakalpojumus. Nepieciešamās informācijas nesniegšana var ierobežot vai kavēt jebkādu pakalpojumu sniegšanu Jums.

Personas datu kategorijas, kuras mēs apkopojam:

 1. Kontaktinformācija, piemēram, Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, darba devēja nosaukums un telefona numurs.
 2. Informācija, kas saistīta ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, piemēram, informācija par jūsu pieprasījumiem, vaicājumiem vai sūdzībām.
Tehniskā informācija

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, mēs varam apkopot tehnisko informāciju, piemēram, jūsu IP (interneta protokola) adresi, detalizētu informāciju par lapām, ko apmeklējat tīmekļa vietnē www.bdolaw.lv, citas lapas, ko apmeklējat tīmeklī, un pārlūkprogrammu, kuru izmantojāt, lai skatītu vietni www.bdolaw.lv.

Šī vietne apkopo standarta interneta auditācijas un tehniskos datus, lai mērītu un uzlabotu šīs vietnes efektivitāti, lai palīdzētu diagnosticēt problēmas ar mūsu serveri, administrētu šo vietni, redzētu, no kurienes ir tīmekļa vietnes datplūsma, un identificētu mūsu lietotājus. Mēs varam apkopot arī citu informāciju, izmantojot www.bdolaw.lv, piemēram, tīmekļa vietnes lietojuma aktivitāti un preferences, ko sauc arī par demogrāfiskajiem vai profila datiem. Šajā sakarā mēs varam izmantot sīkdatnes, lai apkopotu šo informāciju. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet mūsu Sīkdatņu politiku šeit.

Kad jūs vācat personas datus, izmantojot www.bdolaw.lv?

Mēs no Jums vācam personas datus šādos gadījumos:

 • Kad Jūs abonējot jebkurus mūsu jaunumu apskatus;
 • Kad Jūs abonējat jebkurus mūsu tīmekļa žurnālus;
 • Kad Jūs reģistrējaties, lai apmeklētu mūsu organizētos pasākumus;
 • Kad Jūs pievienojaties diskusiju forumam;
 • Kad Jūs kontaktējaties ar mums, lai pieprasītu papildu informāciju.

Mēs apkopojam minimālo informācijas apjomu, lai mēs varētu izpildīt Jūsu pieprasījumu vai sniegt Jums pakalpojumu. Mēs norādīsim, kur informācijas sniegšana ir brīvprātīga vai obligāta. Papildu informāciju parasti mēs pieprasām tikai, lai mēs varētu sniegt vispiemērotāko atbildi uz Jūsu pieprasījumu.

Kā jūs izmantojat manus personas datus?

Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai:

 • identificētu Jūs un izveidotu Jūsu profilu, kad reģistrējaties pie mums, lai izmantotu mūsu pakalpojumus vai pieprasītu informāciju no mums;
 • pārbaudītu Jūsu identitāti, kad piekļūstat mūsu pakalpojumiem/sazināties ar mums;
 • sazinātos ar Jums saistībā ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un informāciju;
 • izpildītu savas līgumsaistības saskaņā ar BDO Globālo lietošanas noteikumu nosacījumiem;
 • nodrošinātu, uzlabotu un personalizētu mūsu pakalpojumus, analizējot informāciju par mūsu tīmekļa vietnes izmantojumu, lai saprastu, kā cilvēki izmanto mūsu tīmekļa vietni, lai mēs varētu padarīt to intuitīvāku;
 • izskatītu jautājumus un pieprasījumus;
 • izpildītu juridiskās saistības, kas uz mums attiecas, un sadarbotos ar uzraugošajām institūcijām un tiesībsargājošajām iestādēm;
 • sazinātos ar Jums par mārketingu un piedāvājumiem, kas saistīti ar mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, ja esat piekritis šāda veida komunikācijas saņemšanai (ja vien neesat atteicies no mārketinga, vai arī saskaņā ar likumu mums ir citādi liegts to darīt);
 • personalizētu mārketinga ziņojumus, kurus Jums nosūtām, lai padarītu tos atbilstošākus un interesantākus, analizējot informāciju par pakalpojumiem un informāciju, ko saņemat, un darījumu vēsturi, lai sniegtu ieteikumus citai informācijai, kas varētu būt Jums interesanta;
 • īstenotu savas likumīgās tiesības, ja tas ir nepieciešams, piemēram, atklāt tiesību aktu pārkāpumus.

Mums ir nepieciešams juridiskais pamats, lai apstrādātu Jūsu personas datus. Vairumā gadījumu apstrādes juridiskais pamats ir viens no šādiem:

 • Pakalpojumu sniegšana saskaņā ar tīmekļa vietnes www.bdolaw.lv lietošanas noteikumiem;
 • Lai izpildītu uz mums attiecināmu juridisku pienākumu, piemēram, lai mēs varētu izpildīt savus pienākumus krāpšanas novēršanas un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas jomā;
 • Lai ievērotu mūsu leģitīmās intereses, piemēram, lai saprastu, kā Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus un mūsu tīmekļa vietni, un lai palīdzētu mums iegūt zināšanas, kas palīdz mums attīstīt jaunus pakalpojumus. Kad mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai ievērotu mūsu leģitīmās intereses, mēs ievērojam stingrus drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka tiek aizsargāts Jūsu privātums, un lai nodrošinātu, ka mūsu likumīgās intereses nepārkāpj Jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības. Lai iegūtu papildinformāciju par līdzsvarošanas testu, ko veicam, lai apstrādātu Jūsu personisko informāciju atbilstoši mūsu leģitīmajām interesēm, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šī Privātuma Paziņojuma beigās norādīto kontaktinformāciju.
 • Kad nepieciešams saskaņā ar likumu, mēs varam saņemt Jūsu piekrišanu savu personas datu apstrādei, lai apkopotu un izmantotu noteikta veida personas datus (piemēram, saistībā ar mūsu tiešajām mārketinga aktivitātēm vai mūsu sīkdatņu un izsekošanas tehnoloģiju izmantošanu). Ja mēs lūdzam Jūsu piekrišanu apstrādāt Jūsu personas datus, Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums, izmantojot šī Privātuma Paziņojuma beigās norādīto kontaktinformāciju.
Jūsu tiesības

Jums ir noteiktas tiesības attiecībā uz saviem personas datiem, ievērojot vietējos tiesību aktus. Tās ir šādas tiesības: pieprasīt piekļuvi datiem, ko mēs drīkstam apstrādāt www.bdolaw.lv, atjaunināt vai labot Jūsu datus, ierobežot Jūsu personas datu apstrādi, iebilst pret savu personas datu apstrādi, saņemt Jūsu personas datus izmantojamā mašīnlasāmā formātā un nosūtīt to trešajai personai, vai pieprasīt, lai Jūsu personas dati tiktu izdzēsti no mūsu sistēmām.

Šīs tiesības var izmantot, nosūtot pa e-pastu [email protected] Mēs izskatīsim visus šādus pieprasījumus saskaņā ar piemērojamiem vietējiem tiesību aktiem.

Ja turpmāk vēlaties no mums nesaņemt reklāmas vai mārketinga e-pasta ziņojumus, varat izmantot katrā e-pasta ziņojumā norādīto atteikuma iespēju vai darīt mums zināmu, nosūtot mums e-pasta ziņojumu uz [email protected], norādot e-pasta adresi, kuru vēlaties svītrot no mūsu adresātu saraksta. Tomēr Jūsu tiesības atteikties no mūsu reklāmas un mārketinga paziņojumiem neliedz mums sazināties ar Jums pa e-pastu vai citādi attiecībā uz Jūsu esošajām attiecībām ar mums.

Vai BDO nodos manus personas datus trešajām personām?

Mēs varam slēgt līgumus ar citiem uzņēmumiem vai privātpersonām, lai risinātu Jūsu pieprasījumu vai citādi uzturētu šo tīmekļa vietni vai mūsu uzņēmuma darbību (piemēram, lai veiktu mārketinga kampaņas, uzturētu mūsu datu bāzes, atbalstītu e-pasta un ziņojumapmaiņas pakalpojumus un analizētu informāciju). Mēs šiem uzņēmumiem varam sniegt piekļuvi Jūsu personas datiem saistībā ar šiem mērķiem mūsu vārdā. Mēs varam arī kopīgot Jūsu personas datus ar citām BDO dalībfirmām (piemēram, klientu izpratnes vai pakalpojumu optimizācijas nolūkā), ja tas ir savietojams ar Jūsu personas datu apkopošanas nolūku.

Laiku pa laikam mēs varam izpaust personas datus, reaģējot uz tiesas rīkojumu, pavēsti, valdības izmeklēšanu vai kā citādi, kā to pieprasa vai atļauj likums.

Mēs nesniedzam informāciju trešajām personām to mārketinga nolūkos.

Mūsu uzņēmuma pārdošanas, apvienošanās, konsolidācijas, kontroles maiņas, aktīvu nodošanas, reorganizācijas vai likvidācijas rezultātā (“Reorganizācijas notikums”) mēs varam nodot, pārdot vai piešķirt Jūsu personisko informāciju trešajām personām, kas iesaistītas Reorganizācijas Notikumā.

Cik ilgi BDO glabā manus personas datus?

Mēs glabāsim Jūsu personisko informāciju tik ilgi, kamēr mums būs attiecības ar Jums. Kad mūsu attiecības ar Jums būs beigušās, mēs saglabāsim Jūsu personisko informāciju uz laiku, kas mums ļaus: uzturēt savu biznesa dokumentāciju analīzes un/vai revīzijas vajadzībām; ievērot ierakstu saglabāšanas prasības saskaņā ar likumu; aizstāvēt vai iesniegt jebkādas juridiskas prasības un izskatīt jebkādas sūdzības.

Jūsu personas dati tiks izdzēsti, kad tie vairs nebūs nepieciešami šiem nolūkiem. Ja ir kāda informācija, kuru tehnisku iemeslu dēļ mēs nevaram pilnībā izdzēst no savām sistēmām, mēs ieviesīsim atbilstošus pasākumus, lai novērstu jebkādu turpmāku datu apstrādi vai izmantošanu.

Vai mani personas dati ir drošībā?

Mēs esam ieviesuši vispārpieņemtus tehnoloģiskus un operacionālus drošības standartus, lai aizsargātu personas datus pret to nozaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu, pārveidošanu vai iznīcināšanu. Mēs pieprasām visiem darbiniekiem un amatpersonām saglabāt personas datu konfidencialitāti, un tikai pilnvarotiem darbiniekiem ir piekļuve šai informācijai.

Starptautiska nodošana

Lai sniegtu Jums pakalpojumus, izmantojot www.bdolaw.lv, mums, iespējams, būs jāpārsūta Jūsu personas dati ārpus EEZ uz valstīm, kas var nenodrošināt tādu personas datu aizsardzības līmeni, kas var tikt uzskatīts par līdzvērtīgu Eiropas Savienības datu aizsardzības tiesību aktos noteiktajam. Ikreiz, kad Jūsu personas dati tiek nodoti starptautiskā mērogā, mēs veicam atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un konfidencialitāti saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā mēs aizsargājam Jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šī Privātuma Paziņojuma beigās norādīto kontaktinformāciju.

Privātuma Paziņojuma atjaunošana

Mēs varam laiku pa laikam mainīt vai atjaunināt šo Privātuma Paziņojumu. Pārskatīšanas datums tiks norādīts Privātuma Paziņojumā. Izmaiņas un papildinājumi šajā Privātuma Paziņojumā ir spēkā no datuma, kad tie ir publicēti.

Kontaktinformācija

Ja jums ir jebkādas bažas par veidu, kādā mēs rīkojamies ar Jūsu personas datiem, Jūs varat sazināties ar datu uzraudzības iestādi tajā Eiropas Savienības valstī, kurā jūs dzīvojat, strādājat vai kurā radies pamats Jūsu sūdzības priekšmetam.

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma Paziņojumu, varat sazināties ar mums pa e-pastu [email protected] vai izmantojot saiti “Sazinieties ar mums”.

 

Jaunākie grozījumi izdarīti 2020. gada 10. janvārī.