Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Alise Valdemāre, LL.M., Juriste

Alise Valdemāre

Juriste

LL.M.

+371 67 222 237

vCard

Sazināties


BDO Law juriste Alise Valdemāre galvenokārt darbojas tādās jomās kā strīdu risināšana un tiesvedības, komerctiesības, uzņēmumu apvienošana un iegāde (M&A), kapitāla tirgi, kā arī darba tiesības.

Alise ir uzkrājusi vairāku gadu pieredzi, sniedzot ikdienas juridisko atbalstu Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem - palīdzot risināt strīdus, sniedzot atzinumus par ieteicamo tiesvedības stratēģiju, pārstāvot klientus tiesā, piedaloties uzņēmumu pārdošanas - pirkšanas un apvienošanas darījumu risku izpētes procesos (due diligence), kā arī nekustamo īpašumu iegādes darījumos. Papildus tam viņa ir pieredzējusi dažādu būvniecības un investīciju projektu padziļinātās izpētes veikšanā.

Pirms pievienošanās zvērinātu advokātu birojam BDO Law 2019. gadā Alise guva juridisko pieredzi, strādājot advokātu birojā Primus Derling.
 

IZGLĪTĪBA

Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, maģistra grāds tiesību zinātnē (LL.M.)
Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, bakalaura grāds tiesību zinātnē

VALODAS

Latviešu
Krievu
Angļu