Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Inese Rendeniece, LL.M., Vecākā juriste

Inese Rendeniece

Vecākā juriste

LL.M.

+371 67222237

vCard

Sazināties


Inese Rendeniece ir zvērinātu advokātu biroja BDO Law vecākā juriste, kura specializējas banku un finanšu tiesībās, komerctiesībās un intelektuālā īpašuma tiesībās. Inesei ir vairāk kā 15 gadu ilga juridiskā darba pieredze. Iepriekš Inese ir strādājusi kā juriste tādos starptautiski atpazīstamos advokātu birojos kā SORAINEN un TGS Baltic, kā arī vairāku banku, tostarp, SEB bankas, juridiskajās komandās.

Banku un finanšu tiesību jomā Inese pārstāv klientus kreditēšanas darījumos, sniedz konsultācijas attiecībā uz finanšu tirgus dalībnieku licencēšanu, darbības atbilstību un uzraudzību, iekšējās dokumentācijas un tipveida līgumu ar klientiem izstrādi u.tml. Komerctiesību un intelektuālā īpašuma jomā Inese piedalās uzņēmumu padziļinātās izpētes (due diligence) projektos, veic dažādu atzinumu, līgumu un citu juridisku dokumentu sagatavošanu, pārstāv klientus sarunās ar darījumu pusēm un valsts un pašvaldību institūcijās.  

 

IZGLĪTĪBA

Rīgas Juridiskā augstskola, Maģistra grāds Eiropas un starptautiskajās tiesībās (LL.M.)
Konkordijas Starptautiskā Universitāte Igaunijā, Bakalaura grāds tiesību zinātnē

VALODAS

Latviešu
Angļu
Krievu