Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Rolands Žīgurs, CAMS, LL.M., Jurists

Rolands Žīgurs

Jurists

CAMS, LL.M.

+371 67 222 237

Sazināties


Rolands Žīgurs specializējas intelektuālā īpašuma tiesību jomā, kā arī darbojas datu aizsardzības un AML/CTF jomās.

Rolands ir starptautiskās organizācijas ACAMS ("Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists") sertificēts noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas speciālists.

Rolands ir guvis plašas zināšanas un pieredzi mediju un izklaides tiesību jomā, studējot Dienvidkalifornijas Universitātē. Apgūstot tādus kursus, kā Interneta tiesības, Mākslas tiesības un Izklaides tiesības, papildus maģistra grādam Rolands ir ieguvis arī “Media & Entertainment Law” sertifikātu Dienvidkalifornijas Universitātē, kas apliecina viņa kompetenci jomās, kas cieši saistītas ar modernajām tehnoloģijām un digitālās vides attīstību.

Rīgas Juridiskajā augstskolā Rolands ieguvis maģistra grādu ar specializāciju starptautiskajās un Eiropas tiesībās ar atzinību.

Rolands pasniedz Mākslas tiesību kursu Rīgas Juridiskajā augstskolā, un ir mentors Magnetic Latvia Radošo industriju inkubatorā, kur Rolands konsultē jaunos uzņēmējus preču zīmju, dizainparaugu, autortiesību, kā arī datu aizsardzības jautājumos un IP stratēģijas izstrādē.

 

IZGLĪTĪBA

Rīgas Juridiskā augstskola, LL.M., Starptautiskās un Eiropas tiesības
Dienvidkalifornijas Universitāte, LL.M., Mediju un izklaides tiesības
Rīgas Juridiskā augstskola, LL.B., Tiesības un bizness

 

DALĪBA ORGANIZĀCIJĀS

Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists

 

VALODAS

  • Latviešu
  • Krievu
  • Angļu