Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Stella Kaprāne, LL.M., Juriste

Stella Kaprāne

Juriste

LL.M.

+371 67222237

vCard

Sazināties


BDO Law juriste Stella Kaprāne galvenokārt darbojas tādās jomās kā komerctiesības, intelektuālā īpašuma tiesības, patērētāju tiesību aizsardzība, banku un finanšu tiesības, nodokļi.

Stella ir guvusi pieredzi dzīvojamo telpu īres tiesvedību jomā, komerctiesībās. Viņa regulāri piedalās dažādos papildizglītības projektos tostarp “Netzwerk Ost-West” vasaras skolās, juridiskā biroja “Sorainen” un “Eversheds Sutherland” studentu akadēmijās un citos projektos. Papildus tam viņa ir ieguvusi multimediju dizaina speciālista kvalifikāciju.

Pirms pievienošanās zvērinātu advokātu birojam BDO Law Stella guva juridisko pieredzi, strādājot ZAB “Azanda & Associates” ar intelektuālā īpašuma, administratīvo tiesību un konkurences tiesību jautājumiem, kā arī gatavojot mācību materiālus “Riga Business School” International Commercial Law un Intellectual Property Law kursiem.
 

IZGLĪTĪBA

Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, maģistra grāds tiesību zinātnē (LL.M.)
Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, bakalaura grāds tiesību zinātnē

VALODAS

Latviešu
Krievu
Angļu