Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Vita Liberte, LL.M., Vadošā partnere, zvērināta advokāte

Vita Liberte

Vadošā partnere, zvērināta advokāte

LL.M.

BDO Law

+371 67 222 237

vCard

Sazināties


Vita Liberte ir zvērināta advokāte, kas teicami pārzina nodokļu plānošanu vietējā un starptautiskā līmenī.

Vitas profesionālā pieredze ir saistīta ar darba strīdu risināšanu, konsultēšanu par līgumu un citu darba tiesības regulējošo dokumentu izstrādi, klienta interešu pārstāvību pirmās instances, apelācijas un kasācijas instances tiesās, kā arī valsts un pašvaldību iestādēs. Darba strīda ietvaros pārstāvējusi klienta intereses Eiropas Savienības tiesā. Vadījusi grāmatas Darba likums ar komentāriem darba grupu, izdevums tapis sadarbībā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību. Vita regulāri uzstājas dažādās vietējā un starptautiskā mēroga konferencēs, sniedzot referātus par aktuāliem likumdošanas jautājumiem.

Vitas interešu lokā ietilpst privātā un publiskā partnerība – Vita ir Latvijas Publiskās un privātās partnerības asociācijas (PPPA) dibinātāja. Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, organizējusi un vadījusi konferences un seminārus, kā arī lasījusi lekcijas par tiesību normu piemērošanu un aktualitātēm likumdošanā.

Pirms BDO Zelmenis&Liberte dibināšanas Vitas karjera bija saistīta ar divām starptautiska līmeņa auditorfirmām - Pricewaterhouse Coopers Ņujorkas biroju un Deloitte Latvia.

Vita ieguvusi maģistra grādu starptautiskajās tiesībās prestižajā Ņujorkas Universitātē un ir aktīva Amerikas advokātu asociācijas biedre.

BDO Law vadošā partnere Vita Liberte globālās reitinga organizācijas ITR World Tax veiktajā pētījumā ieguvusi augstāko apliecinājumu – nomināciju “Highly Regarded Women in Tax 2021”.

VALODU PRASME

  • Latviešu
  • Krievu
  • Angļu