Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
  • Nekustamais īpašums un būvniecība

Nekustamais īpašums un būvniecība

 

Mums ir kompetence tādās jomās kā inženierzinātne, dizaina darbi, būvniecības plānošana, garantijas prasījumi un infrastruktūras projekti. Īpašuma attīstīšanas jomā- palīdzam īstenot tirdzniecības centru, dzīvojamo zonu, loģistikas centru, biroju ēku u.c. projektus. Praktizējam arī būvniecības tiesvedības. 

Mūsu juristi konsultē dažādus nekustamā īpašuma tirgus dalībniekus dažādos ar viņu darbību saistītajos jautājumos: institucionālie investori, attīstītāji, nekustamo īpašumu grupas, publiskās nekustamo īpašumu investīciju kompānijas, nekustamo īpašumu investīciju partnersabiedrības un privātpersonas. 

Mūsu būvniecības prakses komandai ir kompetence tādās jomās un jautājumos kā inženierzinātne, dizaina darbi, būvniecības plānošana, garantijas prasījumi un infrastruktūras projekti. Īpašuma attīstīšanas jomā mūsu birojam ir pieredze palīdzot klientiem īstenot tirdzniecības centru, dzīvojamo zonu, loģistikas centru, biroju ēku u.c. projektus.