Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
  • PAR MUMS

Par BDO Law


 

Par BDO Law

BDO LAW ir neatkarīgs zvērinātu advokātu birojs, kas strādā kopā ar BDO - vienu no pasaulē lielākajiem audita, nodokļu un finanšu konsultāciju uzņēmumu tīkliem, kas apvieno vairāk nekā 1500 birojus 162 valstīs.

BDO LAW ir daļa no daudznozaru organizācijas, un šis apstāklis ļauj piedāvāt kompleksus multidisciplinārus risinājumus klienta biznesa vajadzībām ciešā sadarbībā ar audita, nodokļu un finanšu konsultāciju ekspertiem. Sadarbība vienotā BDO tīkla ietvaros sniedz mums globālu skatījumu par biznesa procesiem daudz plašākā perspektīvā, kā arī ļauj mūsu klientiem saņemt nepieciešamo juridisko atbalstu

Atzinības

Starptautiskās juridisko pakalpojumu izpētes aģentūras: The Legal 500, Chambers & Partners, International Tax Review un International Financial Law Review (IFLR) ir atzinušas advokātu biroju BDO Law par stabilu līderi nodokļu jomā Latvijā, kā arī ierindojušas starp līderiem tādās prakses jomās kā banku un finanšu, tiesvedībās, korporatīvo tiesību un citās jomās.

Korporatīvi sociālā atbildība

BDO Law par savu pienākumu uzskata sabiedrības labklājības veicināšanu un apkārtējās vides uzlabošanu, tāpēc korporatīvā sociālā atbildība ir būtiska biroja stratēģijas un kultūras sastāvdaļa.

Globālā pieeja

Organizācijas ietvaros jebkurš uzņēmums var saņemt plašu juridisku, finanšu un nodokļu jautājumu konsultāciju jebkurā no 162 valstīm, kurās darbojas BDO. Dalībfirmas dažādās valstīs strādā, savstarpēji cieši sadarbojoties un vadoties pēc vienotiem starptautiskiem standartiem.