Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Atzinības

LEGAL500

2019. gada aprīlī publicētais izdevums “Legal500 Europe, Middle East & Africa” (EMEA) ierindojis BDO Law starp vadošajiem Latvijas advokātu birojiem, atzīstot to par līderi nodokļu jomā. Par sasniegumiem nodokļu jomā ir īpaši izcelts BDO Law partneris Jānis Zelmenis. Viņš arī ir iekļauts Latvijas vadošo advokātu elitārajā "Leading lawyers" sarakstā.

LEGAL500 izvērtēja biroja darbu un rekomendē labākos speciālistus šādās jomās: 

Bankas, finanses un kapitāltirgi
- Jānis Zelmenis
- Vita Liberte

Korporatīvās, komerctiesības un M&A
- Dārta Eglīte
- Vita Liberte

Tiesvedības 
- Vita Liberte

ES un konkurences tiesības

Nekustamais īpašums un būvniecība
- Artūrs Surmovičs
- Vita Liberte

Nodokļi
- Jānis Zelmenis
- Vita Liberte

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet: www.legal500.com

 Chambers and Partners

Starptautiskā neatkarīgā izpētes aģentūra Chambers and Partners novērtē zvērinātu advokātu biroju BDO Law kā labāko juridisko pakalpojumu sniedzēju nodokļu jomā. Pētījums publicēts prestižajā izdevumā "Chambers Europe 2019”.

Starp labākajiem advokātiem nodokļu jomā ir atzīti BDO Law vadošā partnere Vita Liberte (Band 2) un partneris Jānis Zelmenis.

Pētījuma ietvaros, Vita Liberte ir atzīta kā "lieliska nodokļu speciāliste", kura ir orientēta uz uzņēmējdarbību. Viņa risina lietas saistībā ar nodokļu tiesvedībām un M&A darījumiem.

Jānis Zelmenis tiek uzskatīts par vienu no ievērojamākajiem nodokļu speciālistiem valstī. Viņš ir ļoti pieredzējis dažādos nodokļu jautājumos, īpaši saistībā ar M&A darījumiem un nodokļu pārstrukturēšanas jautājumiem.

Komandas vērtējums

Praksē darbojās speciālisti, kas ir kvalificēti darbam ar pilnu nodokļu jautājumu spektru, ieskaitot PVN un uzņēmumu ienākuma nodokļa pieteikumu iesniegšanu, kā arī nodokļu strīdu risināšanu. Komanda sniedz konsultācijas par tiešajiem un netiešajiem nodokļiem un risina transfertcenu un nodokļu padziļinātās izpētes (due diligence) lietas, galvenokārt vietējiem klientiem.

Stiprās puses

"Uzņēmums ir labi pazīstams ar nodokļu praksi, tai skaitā ar komandu, kas ir respektabla un labi sadarbojas savā starpā," - tā atsaucās intervētās personas par BDO Law nodokļu praksi.

Citas jomas

Papildus nodokļu jomai, izpētes aģentūra novērtē advokātu biroja ieguldījumu tādās jomās kā:

  • Tiesvedības
  • Banku un finanšu tiesības

Spied uz šo linku, lai iegūtu vairāk informācijas

IFLR1000

Starptautiskais finanšu tiesību izdevums IFLR1000 ir publicējis 2018.gada izpētes rezultātus, ierindojot zvērinātu advokātu biroju BDO Law starp līderiem finanšu un korporatīvo tiesību jomā, kā arī projektu attīstības jomā Latvijā.

BDO Law partneris Jānis Zelmenis ir augsti novērtēts M&A (uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas) prakses jomā, savukārt Vita Liberte atzīta banku prakses jomā.

Atsauksme no klienta: “Uzņēmums ir zinošs un efektīvs. Stiprās puses: ātra komunikācija un zibenīga reakcija."- M&A, projektu attīstības, pārstrukturēšanas un maksātnespējas jomā.

IFLR1000 izpētes gaitā secināja, ka zvērinātu advokātu birojs BDO Law ir bijis aktīvs korporatīvo juridisko pakalpojumu jomā, reģistrējot alternatīvo investīciju fondus un licencējot alternatīvo investīciju fondu vadītājus.

Starptautiskai finanšu tiesību izdevums „International Fnancial Law Review” (IFLR 1000) jau vairāk nekā 20 gadus veic nozares izpēti vairāk nekā 120 jurisdikcijās un gatavo noderīgu informāciju finanšu nozares praktizētājiem.