Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

ZAB BDO LAW

BDO LAW ir neatkarīgs zvērinātu advokātu birojs, kas sniedz pilna servisa juridiskos pakalpojumus. BDO Law konsultē vietējos un starptautiskos klientus visos komerctiesību aspektos. Mūsu tiesvedības komanda veiksmīgi risina strīdus un pārstāv klientus tiesā. 

BDO LAW ir daļa no daudznozaru organizācijas, un šis apstāklis ļauj piedāvāt kompleksus multidisciplinārus risinājumus klienta biznesa vajadzībām ciešā sadarbībā ar audita, nodokļu un finanšu konsultāciju ekspertiem. Advokātu birojs pārstāv vienu no lielākajiem juridisko pakalpojumu tīkliem Eiropā BDO European Legal Community ar vairāk nekā 400 juristiem 45 birojos.

Sadarbība vienotā BDO tīkla ietvaros sniedz mums globālu skatījumu par biznesa procesiem daudz plašākā perspektīvā, kā arī ļauj mūsu klientiem saņemt nepieciešamo juridisko atbalstu. 

 

BDO ir  viens no pasaulē lielākajiem audita, nodokļu un finanšu konsultāciju uzņēmumu tīkliem, kas apvieno vairāk nekā 1500 birojus 162 valstīs.

Uzziniet vairāk par BDO: bdo.lv