• BDO CEĻVEDIS BALTIJAI: BIZNESA ATTĪSTĪBA AAE

BDO CEĻVEDIS BALTIJAI: BIZNESA ATTĪSTĪBA AAE

Datums: 8. septembris, 2021. gads
Laiks: 10:00 - 11:00

  

  • Apraksts

 

Kā starptautiski domājoši uzņēmumi var izmantot Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) tirgus piedāvāto iespēju attīstībai? Lai uzzinātu par šīm un citām iespējām, aicinām pievienoties BDO Latvia un BDO AAE rīkotājā vebinārā "BDO ceļvedis Baltijai: Biznesa attīstība AAE" (Doing Business in the UAE: A BDO Roadmap for Baltics).

Datums: 08.09.2021
Laiks: 10:00 - 11:00
Platforma: MS teams (saite uz dalību vebinārā tiks nosūtīta pēc reģistrācijas)
Reģistrēties vebināram: šeit

Darba valoda: Angļu
Dalības maksa: Nav paredzēta

Vebinārs ir paredzēts uzņēmumiem, kas vēlas diversificēt savus aktīvus un piekļūt jauniem klientiem ārpus Baltijas valstu robežām. AAE ir vērtīgs, iespējām bagāts tirgus. Tirgus ar lielu potenciālu un tam piemītošiem unikāliem izaicinājumiem, tostarp mēroga, jurisdikciju un saistītās normatīvās vides daudzveidību, kā arī kultūras un darbaspēka niansēm.

Vebināra programma

  • 10:00 - 10:30

BDO AAE - iemesli investīciju veikšanā AAE. Deepak Chakingal, sabiedrisko attiecību vadītājs, Brian Conn, partneris konsultāciju jautājumos.

  • 10:30 - 10:45

DMCC (Dubai Multi Commodities Centre) - brīvā ekonomiskā zona. Prezentēs Bassel Bitar, DMCC, reģionālais pārstāvis Āzijā un Austrumeiropā. Uzzināt vairāk par DMCC šeit.

  • 10:45 - 11:00

RAKICC (RAK International Corporate Centre). Prezentēs Dr. Sameer Al Ansari, RAKICC, izpilddirektors. Uzzināt vairāk par RAKICC šeit.


Uz tikšanos vebinārā!