Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Eksporta klubs

Datums: 10 aprīlis 2019
Laiks: 15:09 - 18:00
BDO birojs
Kaļķu 15-3
Rīga  
Norādījumi

Līva Stūrmane
Email
  • Apraksts

Laipni aicinām pievienoties mums uz pieredzes apmaiņas pasākumu ar mūsu izcilākajiem eksportētājiem un partneriem. Pasākumu organizē eksporta kustība The Red Jackets sadarbībā ar zvērinātu advokātu biroju BDO Law un BDO Latvia šī gada 10. aprīlī plkst 16.00 BDO birojā (Kaļķu ielā 15) ar vairākām aizraujošām tēmām dienaskārtībā.
 

Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica stāstīs mums par Latvijas Republikas Ārlietu ministrija prioritātēm eksporta atbalstam 2019. gadā. Māris Simanovičs dalīsies ar savu skatījumu uz ilgtspējīgu attīstību un aprites principiem biznesā - Eco Baltia grupa grupas pieredzi. Altum valdes locekle Inese Zīle aizraus ar tēmu: "Nauda ir! Jāspēj tikai paņemt!". Un dienu noslēgs Jānis Endele ar stāstījumu par "Kaijas jaunāko pirkumu - vācu uzņēmumu Larsen".