Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Kas notiek ar meitas uzņēmumiem ārkārtas apstākļos?

Datums: 06 maijs 2020
Laiks: 15:00 - 16:00

  

  • Apraksts

Aicinām pievienoties mums uz nākamo Latvijas Eksportētāju asociācijas "The Red Jackets" orgnizēto tiešsaistes “Eksporta klubu”, lai meklētu atbildes, kā iespējams palīdzēt meitas uzņēmumiem! BDO Law juriste Alise Valdemāre ir sagatavojusi apjomīgu apkopojumu par ārkārtas situācijas regulējumu un atbalsta mehānismiem Lietuvā, Zviedrijā, Lielbritānijā un ASV. Viņa arī sniegs padomus, kā neapjukt jaunajos apstākļos un kur meklēt palīdzību.

Ņemot vērā aktuālos notikumus un izsludinātos ierobežojumus, daudzi uzņēmumi saskaras ne vien ar izaicinājumu risināt jautājumus, kas skar uzņēmuma dzīvotspēju un attīstību Latvijā, bet arī citās valstīs reģistrētos meitas uzņēmumus. Situāciju sarežģī apstāklis, ka katrā valstī ir atšķirīgs uzņēmumu tiesiskais regulējums, un arī atbalsta mehānismi atšķiras un turklāt diezgan strauji mainās. Un ne vienmēr šī informācija ir pieejama kādā no izplatītākajām valodām. Tādēļ BDO Law palīdzēs skaidrot aktuālo situāciju vismaz dažos no poplārākajiem eksporta tirgiem. 

Vebināra valoda – latviešu.

Semināra dalībnieki: Inese Zīle, ALTUM  valdes locekle; Alise Valdemāre, BDO LAW  juriste un Svens Dinsdorfs, ELKO Group  izpilddirektors.

Aicinām skatīties vebināru Facebook live (The Red Jackets kanālā) un uzdot jautājumus panelistiem!