Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Nordic Business Forum 2018 LIVE Latvijā

From: 26 septembris 2018
To: 27 septembris 2018
Forum Cinemas
13. janvāra iela 8
Rīga  
Norādījumi

  • Apraksts

 

Ielūdzam uz Nordic Business Forum - vienu no pasaules nozīmīgākajām biznesa konferencēm -  tiešraidi šī gada 26. un 27.septembrī, k/t Forum Cinemas, kuru klātienē atklās BDO partnere un zvērināta advokāte Vita Liberte. Pasākuma laikā dzirdēsiet tādu ievērojamu personu uzstāšanos kā Baraks Obama (44. ASV prezidents), Lindsija Vona (Olimpiskās zelta medaļas ieguvēja, vairākkārtēja kalnu slēpošanas pasaules čempione), Niklass Zenstroms (Skype līdzdibinātājs, Atomico valdes priekšsēdētājs) un citus pasaulē atzītus viedokļu līderus un dažādu nozaru profesionāļus.

Konferenci organizē Baltijas Mediju Alianse sadarbībā ar BDO Latvia, zvērinātu advokātu birojs BDO Law, kā arī informatīvajiem atbalstītājiem: LTRK, Latvijas Reklāmas asociāciju un laikrakstu Dienas Bizness.

BDO klientiem un darbiniekiem īpašā cena - 69 EUR!

Spied šeit, lai reģistrētos!

Vairāk par konferenci