Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
  • Paplašināta meklēšana

Rāda 1 - 9 of 23
1  2 3
17 septembris 2020

Par to, kas jāņem vērā uzņēmumam, emitējot personāla akcijas/opcijas un darbiniekam, saņemot akcijas/opcijas, stāstīs BDO Law darba tiesību un nodokļu speciālisti – Alise Valdemāre, Jānis Ciguzis un Jeļena Bārtule.

/lv-lv/pasakumi/darbinieku-premesana-ar-akcijam
05 augusts 2020

Š.g. 5. augustā BDO sadarbībā ar Īrijas Latvijas Tirdzniecības kameru organizē pirmo klātienes pēcpusdienas pasākumu pēc Covid-19, kura centrālā tēma ir nepārvaram vara jeb Force Majeure.

/lv-lv/pasakumi/vai-esmu-attaisnojams-force-majeure-jautajums-latvija-un-pasaule
02 jūlijs 2020

ZAB BDO Law ielūdz uz klātienes semināru š.g. 2. jūlijā plkst. 10:00, lai informētu par koplietošanas pakalpojumu sniedzējiem aktuālajiem juridiskajiem un nodokļu jautājumiem.

/lv-lv/pasakumi/vai-un-ka-tiek-aizsargatas-koplietosanas-pakalpojumu-sniedzeju-intereses
06 maijs 2020

BDO Law juriste Alise Valdemāre ir sagatavojusi apjomīgu apkopojumu par ārkārtas situācijas regulējumu un atbalsta mehānismiem Lietuvā, Zviedrijā, Lielbritānijā un ASV. Viņa arī sniegs padomus, kā neapjukt jaunajos apstākļos un kur meklēt palīdzību.

/lv-lv/pasakumi/kas-notiek-ar-meitas-uznemumiem-arkartas-apstaklos
30 aprīlis 2020

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera sadarbībā ar kameras biedru advokātu biroju BDO Law rīko virtuālu tikšanos ar juristu Rolandu Žīguru. Vebināra tēma – Personas datu apstrāde ārkārtējās situācijas laikā. Reaģējot uz Covid-19 pandēmiju, uzņēmumi ir ieviesuši dažādus ārkārtas pasākumus, lai...

/lv-lv/pasakumi/personas-datu-apstrade-arkartejas-situacijas-laika
16 aprīlis 2020

Lai palīdzētu un sniegtu detalizētu ieskatu šībrīža situācijā, 16. aprīlī plkst. 11.00 BDO Latvia komanda organizē vēl nebijušu vebināru - moderētu paneļdiskusiju, pulcējot investorus un nozares ekspertus vienuviet. Paneļdiskusijas ietvaros uz jautājumiem atbildes sniegs pārstāvis no Kanādas...

/lv-lv/pasakumi/covid-19-ietekme-uz-investiciju-tirgu
29 augusts 2019

Laipni aicinām apmeklēt nākamo semināru "Vitamīni izcilībai" 29. augustā. Pasākums notiks LMT Brīvības centrs plkst 16.00-18.00. Ar pieredzi un padomiem par eksporta attīstību dalīsies: *"Kā drošāk un ērtāk saņemt naudu no darījumu partneriem?" Karlis Kronbergs, Banka Citadele Uzņēmumu...

/lv-lv/pasakumi/vitamini-izcilibai-seminars-eksportetajiem
23 maijs 2019

Laipni aicinām uz semināru "Vitamīni izcilībai", kuru organizē kustība The Red Jackets sadarbībā ar zvērinātu advokātu biroju BDO Law. Šoreiz runāsim par zīmola nozīmi eksporta tirgus apgūšanā.  

/lv-lv/pasakumi/the-red-jackets-seminars-vitamini-izcilibai
Rāda 1 - 10 of 23
1 2 3