Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Personas datu apstrāde ārkārtējās situācijas laikā

Datums: 30 aprīlis 2020
Laiks: 11:00 - 12:00

  

  • Apraksts

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera sadarbībā ar kameras biedru advokātu biroju BDO Law rīko virtuālu tikšanos ar juristu Rolandu Žīguru. Vebināra tēma – Personas datu apstrāde ārkārtējās situācijas laikā.

Reaģējot uz Covid-19 pandēmiju, uzņēmumi ir ieviesuši dažādus ārkārtas pasākumus, lai aizsargātu darbiniekus un klientus no veselības apdraudējumiem. Tajā pašā laika uzņēmumi arī pūlas saglabāt “business as usual” darba organizāciju, ciktāl vien to atļauj šie neparastie apstākļi. Šo pūliņu rezultātā uzņēmumi ievāc un apstrādā jauna veida informāciju no personām, piemēram, informāciju par saslimšanu, vīrusa simptomiem, vienā mājsaimniecībā dzīvojošo personu veselības stāvokli, Covid-19 analīžu rezultātiem. Liela daļa no šīs jaunās informācijas satur personas datus, kā arī īpašu kategoriju personas datus, kuru apstrādei ir noteiktas stingras atbilstības prasības.

Šajā vebinārā apskatīsim dažus galvenos jautājumus, ar kuriem uzņēmumiem var nākties saskarties šajā ārkārtējās situācijas laikā no atbilstības perspektīvas:

  • Uzņēmumu tiesības un pienākumi attiecībā uz darbinieku un apmeklētāju personas datu apstrādi.
  • Atbilstoša apstrādes tiesiskā pamata identificēšana.
  • Organizatoriski pasākumi, kurus jāveic ar datu apstrādi saistīto risku mazināšanai.

Vebināra valoda – latviešu. AHK biedriem un partneriem dalība vebinārā bez maksas. Reģistrācija vebināram nav nepieciešama. Vebināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus, taču Jūs esat laipni aicināti iesūtīt savus jautājumus jau pirms pasākuma, adresējot tos Līgai Elsiņai-Zuicenai, e-pasts: liga.elsina@ahk-balt.org.


Lai pievienotos vebināram, lūdzu, spiediet uz šīs saites: https://zoom.us/j/94549670168
Meeting ID: 945-4967-0168