Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Vai un kā tiek aizsargātas koplietošanas pakalpojumu sniedzēju intereses?

Datums: 02 jūlijs 2020
Laiks: 10:00 - 12:00

Kaļķu iela 15
Riga  
Norādījumi

  • Apraksts

ZAB BDO Law ielūdz uz klātienes semināru š.g. 2. jūlijā plkst. 10:00, lai informētu par koplietošanas pakalpojumu sniedzējiem aktuālajiem juridiskajiem un nodokļu jautājumiem. Seminārs ir paredzēts koplietošanas pakalpojumu uzņēmumu īpašniekiem, vadītājiem, kuri vēlas aizsargāt sava biznesa intereses un optimizēt resursus. Seminārs būs arī lieliska iespēja satikt citus nozares pārstāvjus un pārrunāt interesējošos jautājumus.


SEMINĀRA SATURS
• Patērētāju tiesības (netaisnīgi līguma noteikumi, līgumsodi)
• Materiālā atbildība par nomas priekšmetu un civiltiesiskā atbildība par kvazideliktiem (zādzības, bojājumi, zaudējumu nodarīšana trešajām personām, trešo personu prasījumi pret nomas priekšmeta īpašnieku)
• Nomas priekšmeta īpašnieka administratīvā atbildība par Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem
• Nomas priekšmeta īpašnieka tiesības un pienākumi pret nomnieka vērstas tiesvedības gadījumā
• Likumdošanas jaunumu vēsmas industrijas regulēšanai
• Saistošie nodokļu jautājumi


Dalība seminārā ir bez maksas, reģistrējoties līdz 1. jūlijam šeit.

LEKTORI
Jānis Zelmenis, BDO Law partneris, ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, konsultējot plašu klientu loku vietējos un pārrobežu darījumos.
Rolands Valdemārs, BDO Law zvērināts advokāts, kura specializācija un pieredze aptver plašu komerctiesību jautājumu loku.