Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law apdrošināšanas strīdā panāk arhitekta kļūdas atzīšanu un zaudējumu atlīdzināšanu

10 novembris 2020

BDO Law pārstāvēja viesnīcas īpašnieka intereses saistībā ar apdrošināšanas atlīdzības saņemšanu par arhitekta pieļautajām profesionālajām kļūdām viesnīcas renovācijas procesā. Sarežģītu objektu būvniecības procesā nepieciešama profesionāla projektētāju un arhitektu komanda, pretējā gadījumā projekta neprecizitātes vai kļūdas projektā būvniekam liegs izplānotos risinājumus izbūvēt.

Konkrētajā gadījumā sarežģītas un apjomīgas viesnīcas būvniecībā projektētājs bija pieļāvis virkni kļūdu, kā arī pastāvēja projekta daļu savienojamības problemātika. Tā kā BDO Law komanda ir guvusi pieredzi būvniecības strīdos, tad klienta lieta tika sekmīgi virzīta sākotnēju apdrošināšanas atlīdzības atteikumu par profesionālo pienākumu rezultātā radīto zaudējumu atlīdzināšanu, mainot uz pozitīvu lēmumu, apdrošinātājam atzīstot arhitekta kļūdu un kompensējot profesionālās atbildības apdrošināšanas polises segumā ietvertos zaudējumus.