Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law  sniedza atbalstu Baltic International Bank bankas pārveides par Eiropas komercsabiedrību jeb Societas Europaea procesā

08 janvāris 2021

Societas Europaea ir uzņēmējdarbības forma, kas Eiropas Savienības dalībvalstīs ir pieejama kopš 2004. gada, kad stājās spēkā Padomes Regula (EK) Nr. 2157/2001 (2001. gada 8. oktobris) par Eiropas uzņēmējsabiedrības (SE) statūtiem. SE kā uzņēmējdarbības forma nodrošina komercsabiedrībām iespēju migrēt Eiropas Savienības mērogā (t.i., mainīt juridiskās adreses reģistrācijas valsti) un labāku sadarbspēju (nepieciešamības gadījumā – arī apvienošanos) ar citu dalībvalstu komercsabiedrībām. Bez tam Eiropas komercsabiedrības statuss kopumā nodrošina uzņēmumiem pievilcīgāku tēlu Eiropas tirgū. Kā Societas Europaea ir reģistrētas tādas Eiropas komercbankas kā Goldman Sachs Bank Europe SE, UBS Europe SE, VTB Bank (Europe) SE, DVB Bank SE.

BDO Law komanda sagatavoja pārveidei nepieciešamos korporatīvos dokumentus, konsultēja bankas pārstāvjus (tai skaitā, padomes locekļus un akcionārus) par dažnedažādiem jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas komercsabiedrības statusa iegūšanu, kā arī nodrošināja Baltic International Bank SE reģistrāciju Latvijas Republikas komercreģistrā.