Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law palīdz klientam atjaunot uzņēmuma darbību un apturēt likvidācijas procesu

08 janvāris 2021

Jau vairākus gadus, veicinot komercsabiedrību darbības caurspīdīgumu un informācijas pieejamību par personām, kuru interesēs uzņēmums darbojas, Latvijas normatīvais regulējums paredz pienākumu sniegt informāciju Uzņēmumu reģistram par juridiskās personas patiesā labuma guvējiem. Prakses piemēri gan rāda, ka informācijas ieguve ir samērā laikietilpīgs process, kura ietvaros uzņēmumu var skart nelabvēlīgas sekas – tostarp izslēgšana no komercreģistra.

BDO Law pārstāvēja klienta intereses Uzņēmumu reģistrā, pārsūdzot lēmumu par uzņēmuma izslēgšanu no komercreģistra nolūkā atjaunot tā darbību. Jāņem vērā, ka izslēgšana no reģistra uzņēmumu pakļauj drīzam likvidācijas procesam, tāpēc šajos apstākļos bija būtiski rīkoties ātri un pārdomāti, lai novērstu iespējamās sekas.

Mūsu juristu ieguldītā darba rezultātā Uzņēmumu reģistrs pieņēma klientam labvēlīgu lēmumu, atjaunojot tā darbību un reģistrējot informāciju par patiesā labuma guvēju.

Līdztekus šim projektam BDO Law komanda turpina sniegt atbalstu vairākām filiālēm un ārvalstu pārstāvniecībām, kam informācija par patiesā labuma guvējiem jāiesniedz līdz 2021. gada 1. janvārim.