Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law pārstāvēja klienta – piecu zvaigžņu viesnīcas īpašnieka intereses saistībā ar apdrošināšanas atlīdzības saņemšanu par arhitekta pieļautajām profesionālajām kļūdām viesnīcas renovācijas procesā

30 novembris 2020

BDO Law pārstāvēja klienta – piecu zvaigžņu viesnīcas īpašnieka intereses saistībā ar apdrošināšanas atlīdzības saņemšanu par arhitekta pieļautajām profesionālajām kļūdām viesnīcas renovācijas procesā. Sarežģītu objektu būvniecības procesā nepieciešama profesionāla projektētāju un arhitektu komanda, pretējā gadījumā projekta neprecizitātes vai kļūdas projektā, būvniekam liegs izplānotos risinājumus izbūvēt.

Konkrētajā gadījumā sarežģītas un apjomīgas viesnīcas būvniecībā projektētājs bija pieļāvis virkni kļūdu kā arī pastāvēja projekta daļu savienojamības problemātika. Šādos strīdos juristam ir jāorientējas ne tikai tiesisku jautājumu risināšanā, bet arī jāpārzina būvniecības process kā arī jāizprot tehniskie būvniecības jautājumi. Tā kā BDO Law komanda ir guvusi pieredzi būvniecības strīdos, tad klienta lieta tika sekmīgi virzīta sākotnēju apdrošināšanas atlīdzības atteikumu par profesionālo pienākumu rezultātā radīto zaudējumu atlīdzināšanu, mainot uz pozitīvu lēmumu, apdrošinātājam atzīstot arhitekta kļūdu un kompensējot profesionālās atbildības apdrošināšanas polises segumā ietvertos zaudējumus.