Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law sniedz atzinumu Eiropas Investīciju Bankai par 80 miljonu eiro kreditēšanas līguma tiesiskajiem aspektiem

15 jūlijs 2020

Ministru Kabinets 2020.gada 19.martā pieņēma īpašus noteikumus par apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem saimnieciskās darbības veicējiem, kuru darbību ietekmējusi Covid-19 izplatība, ar kuriem tika izveidota kārtība, kādā valsts nodrošina finansējuma atbalstu tautsaimniecībai Covid-19 ekonomiskās krīzes seku pārvarēšanai.

Valsts finansējuma piešķiršanu organizē akciju sabiedrība "Attīstības finanšu institūcija Altum", kas savukārt ir noslēgusi periodiskus finansējuma līgumus ar Eiropas Investīciju Banku.

Eiropas Investīciju Bankas uzdevumā Zvērinātu advokātu birojs BDO Law analizēja noslēgtā EUR 80 miljonu finansējuma līguma noteikumus, sniedzot savus secinājumus par līguma tiesiskumu, nacionālo un starptautisko normu iedarbību uz līguma noteikumiem un pušu līgumisko attiecību noregulējuma aspektiem.