Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law sniedz atzinumu kredītiestādei par iespējamiem sankciju riskiem, valdes un amatpersonu atbildības apdrošināšanas polisēm un akcionāru interešu aizsardzības iespējām

15 jūlijs 2020

Valsts aktīvas finanšu tirgus uzraudzības un reformu ietvaros ir spērušas soļus, kas ne tikai veicina kredītiestāžu darbības pārskatāmības uzlabošanu, bet bieži vien pakļauj birokrātiskam riskam nozares darbību kopumā. BDO Law šo reformu kontekstā analizēja potenciālos riskus un risinājumus, lai aizsargātu savas tiesiskās intereses situācijā, ja tiktu apdraudēta kredītiestādes darbība.

Atzinuma sagatavošanas ietvaros īpaši tika analizētas ārvalstu investīciju aizsardzības iespējas, kā arī nacionalitātes plānošanas priekšnoteikumus, lai pasargātu kredītiestādes akcionārus no valsts nepamatotas iejaukšanās tās darbībā, kuras rezultātā kredītiestāde varētu ciest miljardiem eiro lielus zaudējumus.

Nozīmīgu pienesumu atzinuma sagatavošanai sniedza vecākā jurista un advokāta Ingus Meimera zināšanas ārvalstu ieguldījumu veicināšanas un aizsardzības un starptautisko šķīrējtiesu jomā, kas klienta palīdzēja apsvērt tam visvēlamāko interešu aizsardzības mehānismu gadījumā, ja tas ciestu zaudējumus valsts radītu nekomerciālu risku kontekstā.