Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law sniedz juridisko palīdzību sarežģītā laulības šķiršanas procesā

10 jūlijs 2020

ZAB “BDO Law” sniedz juridisko palīdzību ne tikai uzņēmumiem tradicionālās komerctiesību nozarēs, bet arī praktizē citās tiesību jomās, piemēram, ģimenes tiesībās, apkalpojot situētus indivīdus. Sarežģītā laulības šķiršanas lietā, kuras ietvaros tiesai cita starpā bija jālemj par laulāto mantas aptuveni 1,5 miljonu euro apmērā, klients vērsās pēc padoma pie ZAB “BDO Law”.

Pirmās instances tiesā lietas izskatīšanas laikā tiesa nozīmēja 13 tiesas sēdes. Savukārt, apjomīga nolēmuma sagatavošana pirmās instances tiesai aizņēma aptuveni 5 mēnešus, tomēr ZAB “BDO Law” sniegtā juridiskā palīdzība vainagojusies ar panākumiem, tiesai atzīstot klienta tiesības uz pusi no laulības laikā Latvijas Republikā iegūtās mantas un noraidot pretējās puses pretprasību pilnā apmērā.