Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Publikācija:

Uzņēmumu pārvaldība

20 marts 2020

20.martā, Ministru kabinets atbalstīja grozījumus Komerclikumā, lai nodrošinātu SIA dalībniekiem/ AS akcionāriem iespēju dalībnieku/akcionāru sapulcēs un padomes sēdēs piedalīties un balsot attālināti, izmantojot elektroniskās saziņas līdzekļus.

 

20.martā, Ministru kabinets atbalstīja grozījumus Komerclikumā, lai nodrošinātu SIA dalībniekiem/ AS akcionāriem iespēju dalībnieku/akcionāru sapulcēs un padomes sēdēs piedalīties un balsot attālināti, izmantojot elektroniskās saziņas līdzekļus. Grozījumi paredz ieviest attālinātu dalību un balsošanu akcionāru sapulcē, izmantojot rakstveida paziņojumu un elektroniskos saziņas līdzekļus. Turklāt šādu iespēju varēs noteikt arī sabiedrības statūtos. Paziņojumā par sapulces sasaukšanu būs jānorāda kārtība un termiņš, kādā dalībnieks vai akcionārs varēs izmantot savas tiesības piedalīties sapulcē ar elektronisko saziņas līdzekļu starpniecību. 

 

Ņemot vērā, ka tieši gada sākums ir aktīvākais laiks, kad norit sapulces gada pārskatu apstiprināšanai, valdība plānojusi pagarināt uzņēmumu gada pārskatu sagatavošanas un iesniegšanas termiņu vismaz līdz 2020. gada 31.jūlijam. 

 

Šī publikācija ir rūpīgi sagatavota, tomēr tā ir uzrakstīta vispārīgi un jāuztver kā vispārīgs informatīvs materiāls. Tā ir aktuāla publicēšanas datumā. Biroja komanda seko līdzi situācijas attīstībai un publicēs aktuālo informāciju, tiklīdz tiks pieņemtas kādas izmaiņas normatīvajos aktos. Lūdzu, sazinieties ar BDO Law, lai apspriestu šos jautājumus attiecībā uz Jūsu konkrēto situāciju!