Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

AS "AIFP Baltic Asset Management" izsniegta licence alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka darbībai

10 jūlijs 2017

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome 2017. gada 6. jūlijā ir pieņēmusi lēmumu AS "AIFP Baltic Asset Management" piešķirt licenci alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka darbībai, kā arī reģistrēt slēgto alternatīvo ieguldījumu fondu "Baltic Forestland Fund I". Slēgtais alternatīvo ieguldījumu fonds “Baltic Forestland Fund I” plāno veikt ieguldījumus meža zemju portfeļos Baltijas valstīs, par galveno mērķi izvirzot Latvijas nekustamā īpašuma tirgu.

BDO Law sagatavoja nepieciešamos dokumentus pārvaldnieka licencēšanai, kā arī pārstāvēja klientu Finanšu un kapitāla tirgus komisijā.

AS “AIFP Baltic Asset Management” ir pirmais Latvijā licencētais alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieks, kas iepriekš nav ieguvis ieguldījumu pārvaldes sabiedrības statusu (pārējie licencētie alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieki vēsturiski vispirms ir ieguvuši ieguldījumu pārvaldes sabiedrības statusu, un tikai pēc Alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieku likuma spēkā stāšanās 2013. gadā papildus ieguvuši arī alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka statusu).