Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law konsultē HUNLAND BALTICS darba tiesību jautājumos un īpašumtiesību pārkāpumu jomā

05 februāris 2018

Zvērinātu advokātu biroja BDO Law juristi konsultēja klientu- HUNLAND BALTICS, kas ir starptautiskā tīkla Hunland pārstāvis- viens no lielākajiem lopu un gaļas vairumtirgotājiem, importētājiem/eksportētājiem pasaulē, darba tiesību jautājumos, kā arī saistībā ar īpašumtiesību pārkāpumiem no trešo personu puses, ko veiksmīgi atrisināja.

Konsultāciju ietvaros, BDO Law vecākais jurists Kaspars Freimanis izstrādāja Klientam vajadzībām un interesēm (tailor-made) atbilstošu darba tiesisko attiecību modeli starp Hunland un tās pārstāvjiem, kas tika ieviests dzīvē. Savukārt BDO Law vecākais jurists Artūrs Surmovičš palīdzēja novērst Hunland Baltic īpašuma prettiesisku aizskaršanu un apdraudējumu no iepriekšējā nekustamā īpašnieka puses. Sakarā ar to, ka tiesību aizskārums bija pēkšņs, steidzami bija jāreaģē ar īpaši pārdomātu rīcību no advokātu biroja BDO Law juristu puses.