Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law konsultē tiešsaistes maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzēju uzņēmuma pārdošanas darījumā

19 janvāris 2018

Vita Liberte , Vadošā partnere, zvērināta advokāte |

Zvērinātu advokātu biroja BDO Law M&A komanda sniedza sarežģītus juridiskos pakalpojumus tiešsaistes maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzējam- pārdevējam, uzņēmuma pārdošanas darījumā. M&A komanda sagatavoja visu saistīto dokumentu paketi un pārdeva akcijas vairāk nekā pusmiljons ASV dolāru vērtībā. Papildus tam, veda darījuma pārrunas ar otru pusi un dokumentu saskaņošanu, kā arī kontrolēja darījumu izpildi.

Viss process ilga apmēram sešus mēnešus, kas ir īss laika posms šādam liela mēroga projektam, ņemot vērā pastāvošās abu pušu nesaskaņas. Darījums bija ātrs un veiksmīgs, un tas pierāda biroja M&A komandas augsto kvalifikāciju un praktiskās prasmes, lai veiktu komplicētus uzņēmuma pirkšanas-pārdošanas darījumus.

Klientu konsultēja BDO Law vadošā partnere, zvērināta advokāte Vita Liberte un vecākais jurists Kaspars Fremanis.