Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law konsultēja Rīgas Satiksmi konkurences jautājumos

05 septembris 2016

Birojs konsultēja klientu divās lietās:

1) Karteļu strīdā ar Konkurences padomi. Birojs piedalījās izmeklēšanas procesā, kuru vadīja Konkurences padome - veiksmīgi tika sagatavoti vis nepieciešamie dokumenti, sniedzot atbildes un skaidrojumus uz jautājumiem par sabiedriskā transporta tarifiem.

2) Birojs pārstāvēja Rīgas satiksme nesaskaņās ar Konkurences padomi par vienošanos ar tās klientiem, JCDecaux un SIA „Pilsētas līnijas”, kas tika apsūdzēti par iespējamu konkurences ierobežošanu vides mediju reklāmas tirgū Rīgas teritorijā. Svarīgi ņemt vērā, ka Rīgā vides mediju sektors ir ļoti koncentrēts - tajā ir tikai 3 lieli mediju īpašnieki. Birojs sagatavoja visus nepieciešamos dokumentus, sniedzot atbildes un skaidrojumus uz Konkurences padomes jautājumiem par vides mediju reklāmas tirgu.