Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law palīdz vācu apavu veikalam Deichmann ienākt Latvijas tirgū

30 aprīlis 2019

Zvērinātu advokātu birojs BDO Law palīdzēja Vācijas apavu un apģērbu zīmolam Deichmann, kas ir viens no lielākajiem apavu tirgotājiem Eiropā, ienākt Latvijas tirgū un reģistrēt tā meitas uzņēmumu Deichmann Apavi. 

Advokātu biroja juristi sadarbībā ar BDO Latvia speciālistiem sniedza konsultācijas uzņēmuma reģistrēšanas procesā, sagatavojot visu nepieciešamo juridisko dokumentāciju, palīdzēja atvērt bankas kontu, kā arī risināja dažādus ar nodokļiem un grāmatvedību saistītus jautājumus.

BDO Law sniegto pakalpojumu rezultātā, šī gada aprīlī durvis vēra pirmais Latvijā apavu veikals Deichmann, kas atrodas jaunuzceltajā tirdzniecības centrā Akropole Rīgā.

Juridiskos pakalpojumus Deichmann uzņēmumam sniedza BDO Law vadošā partnere Vita Liberte, vecākais jurists Artūrs Surmovičs un jaunākais jurists Pāvels Jašniks.