Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
:

BDO Law palīdzēja Patentes Talgo S.L.U. elektrovilcienu iepirkuma finanšu un tehnisko piedāvājumu sagatavošanā un iesniegšanā

12 oktobris 2018

1539350203_m.jpg

BDO Law palīdzēja klientam Patentes Talgo S.L.U., Spānijas vilcienu ražotājam, sagatavot un iesniegt finanšu un tehnisko piedāvājumu AS “Pasažieru vilciens” elektrovilcienu iepirkumam, kā arī sagatavot piegādes līgumu starp klientu un tā sadarbības partneri.

Sakarā ar cita iepirkuma dalībnieka iesniegto sūdzību par Talgo iepirkuma procesa pārkāpumiem un kvalifikācijas neatbilstību, BDO Law pārstāvēja klientu arī Iepirkumu uzraudzības birojā un panāca klienta atzīšanu par atbilstošu un kvalificētu iepirkuma konkursa dalībnieku. 

Darījumā iesaistītās personas: BDO partnere Vita Liberte, vecākais jurists Artūrs Surmovičs, juristu palīdze Sintija Platā.