Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

BDO Law veiksmīgi pārstāvēja Orange Group Baltic darba tiesību strīdos

12 decembris 2016

Birojs veiksmīgi pārstāvēja klientu pret visām Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra apsūdzībām par negodīgām komercdarbībām un nelicenzētu pakalpojumu sniegšanu. BDO Law sagatavoja nepieciešamo dokumentāciju un pārstāvēja klientu Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā kā rezultātā lieta institūcijā tika izbeigta par labu klientam.

Klients arī tika veiksmīgi pārstāvēts lietās pret bijušajiem darbiniekiem, kurās tie centās piedzīt kompensācijas, kā arī klienta pretprasībās, kurās sabiedrība prasīja atlīdzināt izglītības izdevumus no darbiniekiem, kuri priekšlaicīgi un vienpusēji izbeiguši darba tiesiskās attiecības.

Juridiskie jautājumi, kuri saistīti ar darba strīdiem un darba devēju tiesību un atbildību interpretāciju, ir diezgan sarežģīti tiesu prakses dēļ un tāpēc, ka līdz šim šāda veida lietās tiesa pārsvarā lēma par labu darbiniekiem, pamatojot to ar argumentu, ka viņi ir vājākā puse darba devēja un darba ņēmēja attiecībās. Lai turpmāk izvairītos no līdzīgiem strīdiem, mūsu birojs izstrādāja jaunu izdevumu kompensācijas stratēģiju klientam.