Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Publikācija:

DB | Briti jaunu iespēju pasaulē

04 oktobris 2016

Laila kungs komentē: “Kā biznesa konsultanti mēs BDO strādājam ar daudzām strauji augošām privātām kompānijām, un tās ļoti fokusējas uz attīstību. Mēs sponsorējam Sunday Times veidoto straujāk augošo britu kompāniju Top 100, tādējādi man sanāk tikties ar šādiem uzņēmējiem. Nesen kādās pusdienās mēs arī runājām par Brexit, un viņu vienīgā interese bija – kā likt biznesam augt, jo tas vienkārši ir tas, par ko viņi domā katru dienu un cauru nedēļu – kā nostiprināt savu biznesu un kā iegūt jaunus tirgus. 
Tāpēc es uz jūsu jautājumu atbildētu ar šādu komentāru – ka mūsdienīgs bizness ir ļoti fokusēts uz starptautisku tirdzniecību, uz globalizēto pasauli. Visiem ir zināms, ka Āzijā ir potenciāls un Eiropā tāpat un britu bizness uz to ļoti koncentrējas. Tiesa, kompāniju šefi, ar kuriem es runājos, ir arī noraizējušies par Brexit efektu, konkrēti – kā tas ietekmēs tirdzniecības izmaksas ar ES. Acīmredzot ietekme būs uz augšu, jo tarifiem potenciāli būtu jāpieaug. Tomēr ES kā svarīgs tirgus aizvien būs britu biznesa fokusā. Tāpēc sevišķi vidēja lieluma britu privātās kompānijas, kas ir mūsu ekonomikas dzinējspēks, es redzu turpinām attīstīties, augt un radīt nozīmīgu daļu no Apvienotās Karalistes darbavietām. Viņi ir arī inovatori.”

Ar visu interviju iespējams iepazīties Dienas Biznesa 4. oktobra numurā.