Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Publikācija:

DB | Sniedz juridiskos pakalpojumus attālināti

02 aprīlis 2019

Zvērinātu advokātu biroja vadošā partnere Vita Liberte izsaka viedokli par attālinātu juridisko pakalpojumu sniegšanu, izmantojot digitālās juridiskās platformas, laikrakstā Dienas Bizness.

"Jau pirms pusotra gada DB sacīju, ka juridisko pakalpojumu firmas pasaulē tagad dibina ne-juristi, kuri piesaista bijušo advokātu biroju partnerus, kuri kādu iemeslu dēļ vairs nestrādā lielajos birojos, kā pašnodarbinātos konkrētiem projektiem. Pats birojs faktiski nodarbojas ar to, ka koordinē klientu prasības un piesaista klientus. Tas vairs nav zvērinātu advokātu birojs klasiskā izpratnē, tas ir konsultāciju uzņēmums, kas strādā pēc fiksētas samaksas, tā ir vēl viena izmaiņa pasaulē. Klienti vairs nav gatavi maksāt neierobežotas stundas likmes, kas agrāk bija labākā juristu iespēja nopelnīt. Tagad jau mājaslapā tiek atklāta fiksēta samaksa, klients labi zina, cik un par ko ir jāmaksā. Amerikā ir aplikācijas, kur, identificējot savu vajadzību, tiek atsūtīti izcenojumi no vairākiem birojiem. Liela daļa juridisko pakalpojumu ir standarta, tātad tos iespējams sistematizēt, vairs nav vajadzība pēc cilvēkresursa. Secinājums ir tāds, ka digitālās juridiskās platformas pakalpojumu galvenais pluss - klientam ir skaidras izmaksas, galvenais mīnuss jeb risks - pakalpojumu varētu sniegt nekvalificēti juristi bez pieredzes," tā teic Vita Liberte.

 Viss raksts PDF: Sniedz juridiskos pakalpojumus attālināti, Žanete Hāka, 02.04.2019.