Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
Darījumi:

Zvērinātu advokātu birojs BDO Law palīdz lielākajam Eiropas apavu mazumtirgotājam DEICHMANN piesaistīt komercdarbības finansējumu EUR 500 000

27 jūlijs 2020

Zīmols DEICHMANN pārstāv lielāko Eiropas apavu mazumtirgotāju ar vairāk kā 4200 apavu veikaliem 30 valstīs. Uzņēmums Latvijas tirgū ienāca salīdzinoši nesen, atverot pirmo Latvijas veikalu tirdzniecības centrā Akropole, kas vienlaikus ir uzņēmuma lielākais veikals Baltijas valstīs.

DEICHMANN grupas uzņēmumiem ir vairāk kā simts gadu vēsture, taču tie turpina paplašināt savu ģeogrāfisko tirgu, 2019.gadā jaunu veikalu atvēršanā un esošo uzlabošanā investējot 285 miljonus eiro.

Zvērinātu advokātu biroja BDO Law komanda konsultēja DEICHMANN juridiskajos jautājumos komercdarbības finansējuma piesaistē grupas ietvaros, vienlaikus nodrošinot visu juridisko atbalstu nepieciešamo grupas dokumentu izstrādē, palielinot uzņēmuma Latvijas meitas sabiedrības pamatkapitālu par EUR 500 000, kas šobrīd sasniedz jau EUR 1 500 000.