Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

BDO apbalvos uzlecošās Latvijas eksporta zvaigznes

14 novembris 2019

Vita Liberte, BDO Latvia dibinātāja un vadošā partnere pārstāvēs uzņēmumu un pasniegs BDO simpātiju balvu vērienīgajā pasākumā “Pasaules Latviešu Ekonomikas un Inovāciju Forums 2019”, kas norisināsies 21.novembrī, Valmierā. Pasākuma ietvaros, desmit daudzsološākie uzņēmumi saņems prestižo "The Red Jackets" kustības “Rising Stars” titulu un tiks pozicionēti kā uzlecošās Latvijas eksporta zvaigznes.

Kopš 2013. gada kustība ir apkopojusi 100 izcilākos eksporta zīmolus un izdevusi jau trīs “Treasures of Latvia” grāmatas. Latvijas labāko eksporta zīmolu titulu “The Red Jackets” ir saņēmuši 70 Latvijas uzņēmumi, bet “The Rising Stars” jeb uzlecošo eksporta zvaigžņu titulu — 30 uzņēmumi.

“The Red Jackets” un Latvijas eksporta izcilniekus atbalsta lieldraugs banka “Citadele”, kā arī “ALTUM”, “EcoBaltia” un “BDO Latvia”.

Plašāka informācija par pasākumu "Pasaules Latviešu Ekonomikas un Inovāciju Forums 2019":

www.pleif.lv