Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

BDO Law izstrādā Latvijas sadaļu Chambers & Partners jaunajā izdevumā Tax Controversy Guide 2019

03 jūnijs 2019

BDO Law nodokļu tiesību eksperti izstrādāja vadlīnijas par Latvijas administratīvo un krimināltiesību praksi jaunākajā Chambers & Partners rokasgrāmatā "Tax Controversy guide 2019".

Rokasgrāmatā ir sniegts visaptverošs pārskats par kopīgo un atšķirīgo nodokļu strīdos 24 valstīs. Tajā ir atrodama globālu tendenču analīze, ietverot tajā nodokļu strīdu izcelsmi un cēloņus, valsts izmantotos mehānismus apkarot izvairīšanos no nodokļu maksāšanas un nodokļu krāpšanu. Rokasgrāmatā arī tiek sniegti arī stratēģiski padomi veiksmīgai lietu atrisināšanai.

Lasītājam ir iespēja iegūt salīdzinošu informāciju par visām nodokļu tiesvedības stadijām katrā jurisdikcijā gan vietējos, gan pārrobežu strīdos. Rokasgrāmata sniedz priekšstatu par iespējamām procesa izmaksām un statistiku nodokļu strīdos.

"Mēs esam gandarīti par uzaicinājumu kļūt par ekskluzīvu autoru Latvijas sadaļas radīšanai šajā starptautiskajā rokasgrāmatā. Tas viss, pateicoties mūsu nodokļu komandas talantiem, pieredzei un radošajai pieejai, ko atzīst arī Chambers & Partners un Legal 500 reitingu aģentūras, iekļaujot BDO Law nodokļu jomas praksi un speciālistus līderu pozīcijā ik gadu kopš biroja dibināšanas,” teic Vita Liberte, BDO Law vadošā partnere.

Rokasgrāmatas autori - Jānis Zelmenis, Vita Liberte, Jeļena Bārtule, Valts Stūrmanis, kā arī Dārta Eglīte - asistēja izdevuma tapšanā.

Publikāciju lasiet tīmekļa vietnē: Chambers Tax Controversy | Latvia