BDO LAW ierindots starp vadošajiem advokātu birojiem nodokļu jomā Latvijā

11 marts 2019

Starptautiskā neatkarīgā izpētes aģentūra Chambers and Partners novērtē zvērinātu advokātu biroju BDO Law kā labāko juridisko pakalpojumu sniedzēju nodokļu jomā. Pētījums publicēts prestižajā izdevumā "Chambers Europe 2019”.

Starp labākajiem advokātiem nodokļu jomā ir atzīti BDO Law vadošā partnere Vita Liberte (Band 2) un partneris Jānis Zelmenis.

Pētījuma ietvaros, Vita Liberte ir atzīta kā "lieliska nodokļu speciāliste", kura ir orientēta uz uzņēmējdarbību. Viņa risina lietas saistībā ar nodokļu tiesvedībām un M&A darījumiem.

Jānis Zelmenis tiek uzskatīts par vienu no ievērojamākajiem nodokļu speciālistiem valstī. Viņš ir ļoti pieredzējis dažādos nodokļu jautājumos, īpaši saistībā ar M&A darījumiem un nodokļu pārstrukturēšanas jautājumiem.

Komandas vērtējums

Praksē darbojās speciālisti, kas ir kvalificēti darbam ar pilnu nodokļu jautājumu spektru, ieskaitot PVN un uzņēmumu ienākuma nodokļa pieteikumu iesniegšanu, kā arī nodokļu strīdu risināšanu. Komanda sniedz konsultācijas par tiešajiem un netiešajiem nodokļiem un risina transfertcenu un nodokļu padziļinātās izpētes (due diligence) lietas, galvenokārt vietējiem klientiem.

No klientu loka tiek izcelti tādi uzņēmumi kā IT Innovative Solutions un Ourea.

Stiprās puses

"Uzņēmums ir labi pazīstams ar nodokļu praksi, tai skaitā ar komandu, kas ir respektabla un labi sadarbojas savā starpā," - tā atsaucās intervētās personas par BDO Law nodokļu praksi.

Citas jomas

Papildus nodokļu jomai, izpētes aģentūra novērtē advokātu biroja ieguldījumu tādās jomās kā:

  • Tiesvedības
  • Banku un finanšu tiesības

Spied uz šo linku, lai iegūtu vairāk informācijas