Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

BDO Law piedalās Baltijas Riska kapitāla samitā 2019

30 augusts 2019

BVC Summit 2019

Rolands Valdemārs, BDO Law vecākais jurists, pārstāvēja zvērinātu advokātu biroju Baltijas Riska kapitāla konferencē "Baltic VCA Summit 2019", kas notika no 21. līdz 22. augustam Pērnavā, Igaunijā. 

"Baltic VCA Summit" ir viens no profesionālo investoru nozīmīgākajiem pasākumiem Baltijas reģionā. Tas pulcē top investorus un privātā un riska kapitāla profesionāļus no visas pasaules, lai apspriestu nozares attīstības tendences un sadarbību, kā arī draudzīgi pavadīt laiku, piedaloties dažādās vasarīgās aktivitātēs.

Galvenās atziņas no konferences ir tādas, ka kopējais privātā un riska kapitāla apjoms Baltijā pēdējo piecu gadu laikā ir izaudzis no  €385 miljoniem līdz €3 miljardiem euro. Ziemeļvalstis kopā ar Baltijas valstīm veido tā saucamo "New Nordics" reģionu pilnu ar daudz jauniem, perspektīviem un augošiem globāliem jaunuzņēmumiem, tādiem kā TransferWise, Pipedrive, Bolt (Taxify), Monese, Veriff, Citybee, un citiem, kuri sākuši savu darbību tieši šeit.

Investori atzīst, ka Baltija ir gana atraktīvs un drošs investīciju reģions ar profesionālu un dinamisku pieeju. Tas vairs neasociējas ar zemām cenām, bet asociējas ar reģionu ar augstu kvalificētiem un kreatīviem profesionāļiem. 

Vairāk lasi: https://www.estvca.ee/summit