Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.
  • Biznesa brokastis un diskusija sporta nozares vadošajiem pārstāvjiem

Biznesa brokastis un diskusija sporta nozares vadošajiem pārstāvjiem

09 jūlijs 2019

Šī gada 11.jūlijā zvērinātu advokātu birojs BDO Law organizē biznesa brokastis un ekskluzīvu, vēl nebijušu diskusiju, lai apspriestu tēmu “Sporta tiesības Latvijā: Profesionālo sportistu interešu aizsardzība un plānošana” ar mērķi apvienot sporta nozares pārstāvjus un iepazīstināt ar iespējām aizsargāt profesionālo sportistu aktīvus pēc karjeras beigām.

Profesionāli sportisti piedzīvo augšupeju savas aktīvās karjeras laikā, bet tikai maza daļa stratēģiski domā un rūpējas par nākotnes finansiālo nodrošināšanu, vēl mazāka daļa pārzina normatīvos aktus, kas varētu palīdzēt un aizsargāt sevi tagad un nākotnē.

Pasākumu atklās BDO Law partneris un advokāts Jānis Zelmenis, uzstāsies un moderēs Liene Blūma, BDO Law vecākā juriste un visi kopā diskutēsim par svarīgākajiem jautājumiem kopā ar sporta federāciju, valsts institūciju pārstāvjiem, sportistu aģentiem un nodokļu ekspertiem, nonākot līdz praktiskam rīcības plānam veiksmīgas nākotnes veidošanai.

PLĀNOTĀS TĒMAS:

  • Aktīvu plānošana un aizsardzība – kas jāzina aģentam, strādājot ar profesionālu sportistu
  • Federāciju loma profesionālu sportistu karjerā un tās aizsardzībā
  • Profesionālo sportu regulējošie normatīvie akti: trūkumi un iespējas
  • Nodokļi un profesionālais sports, ienākumu gūšana Latvijā un ārvalstīs
  • Investīciju nodrošināšana pēc sporta karjeras beigām.
     


Dalība: bez maksas, ekskluzīvi tikai ar ielūgumiem
Kontakti: Ieva Krūmiņa, ieva.krumina@bdo.lv, tel. +371 66777800