Jānis Zelmenis uzstājās RSU Starptautiskā sociālo zinātņu konferencē

04 aprīlis 2019

Zvērinātu advokātu biroja BDO Law partneris Jānis Zelmenis uzstājās Rīgas Stradiņu universitātes starptautiskajā sociālo zinātņu konferencē "Places", kas notika šī gada 02.aprīlī Zinātnes nedēļas ietvaros. Jānis Zelmenis uzstājās ar referātu "Robežas starp nodokļu plānošanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas XXI gadsimtā".

Starpdisciplinārā sociālo zinātņu konferencē PLACES tika skatīti sociālās antropoloģijas, tiesībzinātņu un ekonomikas, mediju un komunikācijas, politikas un starptautisko attiecību jautājumi, savukārt zinātniskā darbaspēka paneļsesijā tika vētīta pētnieku un mācībspēku starptautiskā mobilitāte.

Konferencē ar ievadreferātiem uzstājās pētnieki no Zviedrijas, Spānijas un Latvijas. "Konferences laikā RSU kļuvusi par vietu, kur tikties visdažādākajiem metodoloģiskajiem strāvojumiem un teorētiskajām skolām. Turklāt tas viss ir maksimāli atvērts plašai publikai.

Mūsdienās, kad ar zinātni konkurē pseidotelpas – sazvērestības teorijas, mīti, ezotērika – pētnieku uzdevums ir aktīvi komunicēt," uzsvēra konferences organizatoriskās daba grupas vadītājs prof. Deniss Hanovs.

Tik plaša sociālo zinātņu konference RSU notika pirmo reizi.

Vairāk par konferenci lasiet šeit: PLACES2019