Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

Vita Liberte iekļauta Forbes TOP 50 veiksmīgākās biznesa sievietes

01 augusts 2019

Vita Liberte, BDO Law vadošā partnere un advokāte ir iekļauta Forbes Latvijas izdevuma sarakstā "TOP 50 veiksmīgākās biznesa sievietes", ieņemot 43.vietu. 

Advokātu birojs BDO Law pērn kāpināja gan apgrozījumu, gan peļņu. Vitai Libertei pieder arī 50 % uzņēmumā BDO Latvia, kuram ir 49 % kapitāldaļu kompānijā BDO Assurance un 49 % kapitāldaļu Baltic Audit. Pirms BDO Zelmenis&Liberte nodibināšanas Libertes karjera bija saistīta ar starptautiska līmeņa auditorfirmām -Pricewaterhouse Coopers Ņujorkas biroju un Deloitte Latvia.

Reitingā iekļuvušas sievietes, kuru uzņēmumiem bija labākie rezultāti iepriekšējā gadā, bet arī aiz svītras palikušajām uzņēmējām ir potenciāls tikt iekļautām šajā sarakstā turpmākajos gados. Uzņēmumu īpašnieces un līdzīpašnieces topā ir vairākumā, bet aptuveni 40 % ir kompāniju vadītājas, kurām nepieder kapitāldaļas.

Šis reitings kalpo kā pierādījums tam, ka bizness Latvijā nav tikai vīriešu rokās. Uzņēmējdarbībā izaicinājumi visiem ir vienādi, un gan sievietes, gan vīrieši cīnās par attīstību un peļņu, uzrādot labus rezultātus. Varbūt vēl nevaram apgalvot, ka lielajos uzņēmumos pozīcijas ir vienlīdzīgas, bet reitingā iekļuvušās sievietes nostiprina savu statusu, lauž stereotipus un paver ceļu citām veiksmīgām uzņēmējām.

Avots: Žurnāls Forbes Latvia, Nr.3, Augusts 2019