Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

BDO Law piedalīsies starptautiskajā konferencē “Tiesiskās sistēmas aktuālās problēmas”

23 aprīlis 2020

Šī gada 23. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas Baltijas stratēģisko pētījumu centru, Mīkola Romera Universitāti, Tallinas Universitātes un Sedlicas Dabas un humanitāro zinātņu universitāti organizē starptautisku zinātniski praktisku konferenci “Tiesiskās sistēmas aktuālās problēmas”.

Konferences ietvaros ir paredzēts apzināt pašreizējās Latvijas nacionālās un starptautiskās politikas konceptuālās un stratēģiskās pieejas dažādu tiesisko jomu izziņā, to attīstības izvērtēšanā un pilnveidošanā. Konference norisināsies tiešsaistē.

Konferences ietvaros piedalīsies arī BDO Law vecākais jurists, zvērināta advokāta palīgs Ingus Meimers ar savu lasījumu “Ekspropriācijas prettiesiskuma izslēdzoši apstākļi starptautisko ieguldījumu tiesībās”. Uzstāšanās un referāta ietvaros tiks aplūkoti noteikumi, kas valstij ļauj atsaukties uz konkrētiem starptautiskajās tiesībās nostiprinātiem apstākļiem, lai attaisnotu rīcību, kas citādi tiktu uzskatīta par prettiesisku un par to tiktu paredzēta valsts atbildība. Papildus iepriekšminētajam tiks skaidrota starptautisko šķīrējtiesu pieeja, pētot jautājumu par valsts atbildību izslēdzošiem apstākļiem, kas ietverti ILC projekta pantos par valsts atbildību par starptautisko tiesību pārkāpumiem, kā arī identificēt šo apstākļu piemērošanas problēmas, analizējot jautājumu par onus probandi.

Vairāk informācijas par konferences programmu: http://ow.ly/zQOR50zjZPa