Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums atsaucīgāku un personalizētu pakalpojumu. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, izlasiet mūsu PRIVĀTUMA POLITIKU, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to dzēšanu vai bloķēšanu.

BDO sniedza juridisko atbalstu tiešsaistes konferences “Power BI Zoom Factor” organizēšanā

25 maijs 2020

2020. gada pavasarī BDO sniedza juridisko atbalstu datu vizualizācijas tehnoloģiju uzņēmumam “ZoomCharts” (SIA “Data Visualization Software Lab”) tiešsaistes konferences “Power BI Zoom Factor” organizēšanā.

“ZoomCharts” ir nākamās paaudzes datu vizualizācijas tehnoloģija, kas dod iespēju caurlūkot datus tieši, izmantojot vizualizācijas, tādā veidā palīdzot orientēties aizvien pieaugošā datu apjomā. “ZoomCharts” tehnoloģija ir pieejama tīmekļa risinājuma izstrādātājiem, kas vēlas iekļaut interaktīvus datu atspoguļojumus savos risinājumos. Kopš 2017. gada “ZoomCharts” cieši sadarbojas ar “Microsoft”, un “ZoomCharts” risinājums ir integrēts “Power BI” platformā, kas ļauj desmitiem tūkstošiem klientu izmantot Latvijas kompānijas izstrādāto tehnoloģiju savā ikdienas darbā ar datiem.

Konference “Power BI Zoom Factor” tika organizēta pārdošanas un uzņēmumu vadītājiem, lai demonstrētu biznesa inteliģences risinājumu nepieciešamību, pielietošanas veidus un ieguvumus no to izmantošanas. Konferences laikā uzņēmumu biznesa un pārdošanas vadītāji, datu speciālisti, biznesa inteliģences eksperti un atskaišu veidotāji no 97 valstīm apmeklēja tiešsaistes lekcijas, lai iepazītos ar biznesa inteliģences priekšrocībām, ieviešanas procesu, jaunākajiem rīkiem, tendencēm, organizāciju veiksmes un pieredzes stāstiem. “Power BI Zoom Factor” ietvaros notika pārdošanas datu pārskatu veidošanas konkurss, kura balvu fonds bija vairāk nekā desmit tūkstoši eiro.

Papildu informācija par konferenci: https://zoomcharts.bi/